House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dean Somehome

2 posters
YazarMesaj
Dean Somehome

Dean Somehome

Dean Somehome Empty
MesajKonu: Dean Somehome   Dean Somehome Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 3:03 pm

Hayatın anlamı nedir ? Niçin yaşıyoruz ? Niçin hayattayız ? İşte bu sorulardı Dean'in beynini kurcalayan şeyler. Bir insan doğar, büyür ve ölür. Peki herkes aynı yaşamalı mı hayatı ? Farklı olamaz mı birileri ?

Dean her zamanki gibi beynini kurcalayan sorularla uğraşıyordu. Böyle bir hayatı yaşamak istemese de yapamıyordu. O, kendisinin farklı olduğunu biliyordu. Bu düşüncelerle ayağa kalktı. Okulun koridorları boştu. Herkes neredeydi ? Genellikle bütün kızlar Dean'in çevresinde dolanırlardı. Bu hoşuna gidiyordu ama bazen de canı sıkılmıyor değildi. Koridorda yürürken etrafı da inceliyordu. Yürüyüşü ona biraz uzun gelmişti. Yere eğilip, oturdu. Başını dolaplara yasladı. O sırada koridorun ilerisinde kıpırdayan birisini gördü. Ona doğru koştu. Çünkü o kişi bayılmış gibi gelmişti ona. Ama adamın yüzünü çevreleyen dövmeleri görünce anladı. Adam bir iz sürücüydü. Dean kalbinin delirircesine atmasını boşvererek adamı kaldırmaya çalıştı. Ama adam ağzını açtığında korkudan neredeyse altına yapacaktı. Adam :
- "Dean Somehome ! Gece Seni Seçti!Ölümün Doğuşun Olacak!Gece'nin tatlı sesine kulak ver..." dediği anda Dean anlamıştı. Evet, o farklıydı. O bir vampirdi. Tıpkı eski sevgilisi Narissa gibi kendiside işaretlenmişti. Adamında dediği gibi kendisini Gece Evi'nde yeniden bulacağını düşünüyordu...

Hızlı adımlarla eve doğru ilerledi. Ağlamak istiyordu. Ama o kız değildi. Kız gibi ağlayamazdı. Yoksa erkekler ağlar mıydı ? Eve bu düşüncelerle koştu. Neyse ki annesi ve babası evde yoktu. Onlarla vedalaşmak zorunda kalmayacaktı. Hızlıca eşyalarını topladı. Hepsini valizine yerleştirdi. Eline bir kalem alıp, bir kağıda " Anne, baba ben işaretlendim. Bu yüzden Gece Evi'ne gitmeliyim. Biliyorum, korkuyorsunuz ama üzgünüm. Elveda ... " yazıp, evden koşar adımlarla çıktı. Gece Evi'nde kendisini yeniden bulacağını umarak Gece'ye doğru koştu ....
_____________________________________________________________________________________________________________________________

Biliyorum çok kısa ama puanımı verin Very Happy 5. sınıf olmak istiyorum...
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

Dean Somehome Empty
MesajKonu: Geri: Dean Somehome   Dean Somehome Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:25 pm

Evladım güzel de yazıyormuşsun ama pek kısa olmuş Very Happy Neyse giriş cümlelerin ve aralardaki betimlemeler hoşuma gittiği için 48* veriyorum. Normalde 48 bile vermezdim bunu da bil Very Happy

Aramıza hoşgeldin!!
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com

Dean Somehome
1 sayfadaki 1 sayfası