House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alexa McGILL

+11
Heaven Jack Night
Avril Lissa Hampton
Christopher Denis Parter
Natalia Ellié O'rélia
Alyssa Jade Poe
Minerva Jane McGonagall
Richelle Sierra Alkas
Angela Zoéy Queen
Rika Trixie Raquel
Kayra Jessica Blackmond
Alexa McGILL
15 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Alexa McGILL

Alexa McGILL

Nerden : Mars'tan yeni geldim buranın havası güzel dedilerde =)

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 1:37 am

!!... Alexa McGILL ...!!

Alexa McGILL Itwasallyellowbysssaman
Alexa McGILL Sunflowerbysssamantha

#GENEL ÖZELLİKLER#
Doğum Yeri : Fransa
Doğum Tarihi : 16 Haziran
Durumu : 6. Sınıf Çaylak
Kedim : Miesha

Alexa McGILL Hipstashitbysssamantha
Alexa McGILL Valentinesbysssamanthaq

#KİŞİSEL ÖZELLİKLERİM#
Sevimli,sıcakkanlı,duygusal ve aynı zamanda eğlence manyağıyım .Beni görenler saf,hiçbir şey bilmeyen biri olarak görür .Ama aslında zeki ve akıllı biriyimdir .En ufak ayrıntıyı bile kaçırmam .Eğer bir konuya takılırsam mutlaka bir çözüm geliştiririm .Ayrıca yalandan nefret edrim .Bana yalan söyleyeni asla affetmem .

Alexa McGILL Socksiiibysssamantha
Alexa McGILL Whyhellobysssamantha

#FİZİKSEL ÖZELLİKLERİM#
-Sarı saçlı ve saçlarımın boyu normal
-Mavi gözlü
-Uzun boylu
-Beyaz tenliyim

Alexa McGILL Recorditbysssamantha
Alexa McGILL Letsplaywarbysssamantha

#KEDİM# ]

Alexa McGILL Chinchilla

Temel Özellikleri
Genellikle sakin ve uysal kedilerdir. Yumuşak, melodik bir sesi vardır. Sevgisini belli eden, ilgi görmekten hoşlanan sahibine sadakatle bağlanabilir. Her ne kadar hassas ve kırılgan bir görünüme sahip olsalar da oldukça sağlıklı ve dayanıklıdır.Fırsat tanındığı zaman diğer kediler gibi ağaca tırmanmak, fare yakalamak gibi aktivitelerden mutluluk duyarlar. Genellikle dışarı çıkmak yerine evde yaşamayı tercih etmeleri nedeniyle her türlü ev ve apartman dairesinde kolayca beslenebilir.

Kökeni
Chinchilla, İngiliz kökenli Sterling kedisiyle de karıştırılmaktadır. Aradaki benzerliğin sebebi Sterling'in oluşumunda Chinchilla kedisinin kullanılmasındandır.

#İLİŞKİLER#

Alexa McGILL Jessica-Szohr-jessica-szohr-6913154-100-100 Alexa McGILL Jess-jessica-szohr-8929131-100-100
Kayra Jessica Blackmond : Sessiz, utangaç biri olduğu için uzun süre tanışamadık. Ama gece evine alışınca birbirimizi her gördüğümüzde selam vermeye başladık. Kendisi tatlı bir kız . O da benim iyi ve güzel biri olduğunu düşünüyor. Çok samimi değiliz ama arada konuşuruz.

Alexa McGILL Nicole-nicole-scherzinger-6680229-100-100 Alexa McGILL Nicole-nicole-scherzinger-6680230-100-100
Amy Lee Linton : O benim biricik sırdaşım .Her şeyi onla paylaşırım ( ve tabiki de biricik oda arkadaşım Oerba ) .Onu seviyorum .Çünkü beni her zaman büyük bir sabırla dinler ,anlayış gösterir ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmaz .Seni çok seviyorum tatlım =))

Alexa McGILL 5v4ri1 Alexa McGILL 20fzwvd
Rika Cho Naoko : Kendisi benim 3 numaralı kankim .Kendisi biraz inatçıdır .Ama yinede kendisini çok severim .Çünkü o benim kankim =)

Alexa McGILL 98a5b9ec Alexa McGILL D6ac81a3
Angela Zoéy Queen : onu çok seviyorum .Her zaman beraber gezeriz ve aynı masada yemek yeriz .

Alexa McGILL I720340_blur-by-young1and1hopelessAlexa McGILL I720339_blur-2-by-young1and1hopeless
Apple Layla Alkas : Kendisi çok eğlenceli , geveze ve komiktir .Fotoğraf çekmeye bayılır .Onu tanımayanlar onun şımarık ve ukala olduğunu düşünür ama ben hiçde öyle düşünmüyorum .

Alexa McGILL Post6_033 Alexa McGILL KristenWhite
Kristen Ashley Marvelous : Utangaçtır .Çenesi düşük biridir ve onu durdurmak neredeyse imkansızdır .Ama aynı zaman çok şirin ve tatlı bir kızdır .Onu çok severim =)

Alexa McGILL MeeliCrystinav1
Mischa Jane Wagdelans : Neşeli değil ,sabırsız değil ve kesinlikle moral vermeyi bilmez .Yapboz gibidir ve onu çözmek zordur .Ama yinede çok tatlı bir kız =)

Alexa McGILL Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10487524-100-100 Alexa McGILL Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10524895-100-100
Anna Kristall Snowy : Hoş , zeki , eğlenceli , çekici ve gece evinde çok sevilen biridir . Onu ne kadar çok tanışmasak da beni biraz kıskandığın oluyor....

Alexa McGILL Thtaylorswifticons33 Alexa McGILL Thtaylorswifticons32
Avril Heidi Klum : Çok sevecen bir kızdır . Gülüşünü severim ve onunla konuşmak çok zevklidir .Onunla tanıştığım günden beri birbirimizle çok iyi anlaşırız .

Alexa McGILL Kevin-kevin-zegers-10357381-100-100 Alexa McGILL Kevin-kevin-zegers-10357371-100-100
Heaven Jack Night : Benim çok şeker ve tatlı bir kız olduğumu düşünüyor .Beni kızdırmaya bayılıyor ve bu sinirimi çok bozuyor .Zeki ve yakışıklı biridir .

En son Alexa McGILL tarafından Ptsi Nis. 19, 2010 1:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Kayra Jessica Blackmond

Kayra Jessica Blackmond

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 1:39 am

beni eklersen sevinirim
Alexa McGILL Jessica-Szohr-jessica-szohr-6913154-100-100Alexa McGILL Jess-jessica-szohr-8929131-100-100
Sessiz, utangaç biri olduğum için uzun süre tanışamadık. Ama gece evine alışınca birbirimizi her gördüğümüzde selam vermeye başladık. Benim tatlı bir kız olduğumu düşünüyorsun. Ben de senin iyi ve güzel biri olduğunu düşünüyorum. Çok samimi değiliz ama arada konuşuruz.
Arkadaş olarak eklersen sevinirim
Alexa McGILL

Alexa McGILL

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 2:05 am

GÜNCELLENDİ =)
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 2:59 am

icon imzamın altında kurguya salla birşeyler ama 3 numaralı kankim bnm haberin olsun xD
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 12:59 pm

ekli değlsem benide ekle Very Happy kurguyu kafana göre takıl xD eklisem ünlüm değştii Very Happy

iconlar

Alexa McGILL 98a5b9ecAlexa McGILL A3e332f8

Alexa McGILL 6cbb744f

Alexa McGILL Db632512Alexa McGILL D6ac81a3
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 5:25 pm

şımarık ve ukalayım. sevmedklerme karsı asırı ters ve cekilmezim.
ama yakın oldklarımla da cok eğlenceli , geveze ve komiğim.modadan anlarm ,fotgrf ceklmye bayılrm. cevrem cok gens (:
beni olmlu yda olmsz ekleyeblrsn. smdiden thx tatlımm

Spoiler:
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 5:56 pm

Benide ekle benide =)
Alexa McGILL

Alexa McGILL

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 1:47 am

GÜNCELLENDİ =)
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 2:10 am

hiii beni eklemedin mi =(
neşeli bir kişilk değilm sabırsz değilm morl vermeyi becermem yapbz gibiyim vs. vs. vs. (böyle bir anlatm ilk defa görlür .p)
tatlım daha ben bile iconlarımı şeeedemedim ünlüm Mischa Barton ama işte .(
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 6:31 pm

Eklersen sevinirim . Hoş , zeki , eğlenceli , çekici ve gece evinde çok sevilen biriyim . Seninle çok tanışmasak da beni biraz kıskandığın oluyor....

Alexa McGILL ICONATOR_7c88ac0546d20ab7b9deeae088ed585b Alexa McGILL V-H-vanessa-anne-hudgens-10385892-100-100 Alexa McGILL Iconatord1779e81f85685d Alexa McGILL Vanessa-Icons-vanessa-anne-hudgens-170856_100_100 Alexa McGILL Babyv62

Alexa McGILL ICONATOR_55c1332d7ebeb4e529b22c53c2a99fea Alexa McGILL Va60 Alexa McGILL Vanessa1set6 Alexa McGILL Vavatar2 Alexa McGILL 00066tdh

Alexa McGILL Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10067247-100-100 Alexa McGILL 181_1187231904.100x100 Alexa McGILL Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10067207-100-100 Alexa McGILL Vanessa-Icons-vanessa-anne-hudgens-169971_100_100 Alexa McGILL Vanessa-Icons-vanessa-anne-hudgens-170834_100_100

Alexa McGILL Icon_100x100_27g%5B216%5D Alexa McGILL Vanessa-Hudgens-disney-channel-girls-6626258-100-100 Alexa McGILL Vanessa-Hudgens-100x100 Alexa McGILL 3382_100_100 Alexa McGILL Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10524946-100-100

Alexa McGILL Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10487524-100-100 Alexa McGILL Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10524895-100-100 Alexa McGILL Vanessa-vanessa-anne-hudgens-10446279-100-100 Alexa McGILL V-H-vanessa-anne-hudgens-10385890-100-100 Alexa McGILL Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10487511-100-100

Alexa McGILL 106dhu9 Alexa McGILL Vanessa-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10803216-100-100 Alexa McGILL 2qk3wi8 Alexa McGILL Ir2t10 Alexa McGILL 28tgysn

Alexa McGILL 358yj42 Alexa McGILL 2lkpglc Alexa McGILL 2dl6tg2 Alexa McGILL Zn6bef Alexa McGILL Qn66b7
Christopher Denis Parter

Christopher Denis Parter

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 3:54 am

benide ekle ama resim ekleme ünlümü değiştirecem de Very Happy
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 7:30 pm

Sevecen bir kızım. Gülüşümü seversin ve benimle konuşmak çok zevklidir.( Buna benzer şeyler de ekleyebilirsin Very Happy )

Alexa McGILL Thtaylorswifticons33Alexa McGILL Thtaylorswifticons32 Alexa McGILL Thtaylorswifticons322
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Heaven Jack Night

Heaven Jack Night

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 10:31 pm

beni de ekle . çok şeker ve tatlı bir kızsın . senim kızdırmaya bayılıyorm . zeki ve ve yakışıklıyım . Neyse uzatmadan icon veriyim ben lol!

Spoiler:
Alexa McGILL

Alexa McGILL

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 1:41 am

GÜNCELLENDİ =)
Alexa McGILL

Alexa McGILL

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 1:42 am

Christopher Denis Parter demiş ki:
benide ekle ama resim ekleme ünlümü değiştirecem de Very Happy

ÜNLÜNÜ DEĞİŞTİR EKLERİM
candy flora smile

candy flora smile

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 11:56 pm

benide eklersen sevinirim =))

kurgu sana kalmış dilediğini yaz...

Spoiler:
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 12:36 am

ünlü değişimiii

sende ekliysem iconu değiştir iconlar imzamın altında istediğini al Very Happy
ekli değilsem ekle benim hakkımda ne düşünüyosan onu yaz (:
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 8:59 pm

https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/lejant-f30/julieclouido-shelia-t443.htm

Lejantıma bakarak karakteristik özelliklerimi ve kurgumu görebilirsin.
Ona göre eklersin.
İconlar;

Alexa McGILL Eil7c0Alexa McGILL Qq1iiqAlexa McGILL 5zk32r

Alexa McGILL F3rr0jAlexa McGILL 2cpz5nnAlexa McGILL 51sltc
Alexa McGILL 2pzh45sAlexa McGILL 2zgaes0Alexa McGILL 2w6rw1s
Rosalié Styx Dwight

Rosalié Styx Dwight

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 12:20 am

ekle Wink
kurguya hakkımda düşündüklerini yaz
iconlar Alexa McGILL 151ariAlexa McGILL 6832ari2Alexa McGILL 6635ari3Alexa McGILL 7032ari4*Alexa McGILL 1345ari5
Alexa McGILL 1861ari6*
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 12:06 am

Ünlümü değiştirdim ....Eğer varsam icon değişikliği isterim =)

Eğer yoksam :

Adım :Minerva Jane McGonagall
Kurgu : Utangaç biriyimdir.Bu işaretlendikten sonra daha da beter
oldu Bu buraya geldikten sonra daha da beter oldu.Her olayda kan
yüzüme
hücumeder.Sarışın olduğumdan bu daha da belli olur.Her zaman
çözümsel
düşünürüm.Birkararavardıysam hiç kimse beni o karardan asla
döndüremez.Ayran
gönüllü derler ya işte bu söz tam benlik…Ayran
gönüllüyümdür.Birgün
şu elbiseyi beğensem aynıgün içinde farklı bir
elbise görsem hemen
ona konarım.Ama aşk konusunda asla ayran gönüllü olmama çünkü
hayatımın anlamı aşkım olur benim için … Bağlıyımdır yani bir insana
“Dostum…”dediysem -ya da her hangi bir şey-O benim kalbimin bir
parçası olur.Ondan asla kopamam.Tartışıtız, kavga ederiz, küseriz ama
daha beş dakika geçemeden barışırım.O beni terk etmediği sürece onu asla
terk etmem,yalnız bırakmam,
bırakamam.Açıksözlüyümdür birde… O an
ne düşünürsem şıpdiye söylerim.Karşımdaki zor durumda kalırsa özür dilerim
ama iş işten
geçmiştir.Çok çok meraklıyımdır birini üzgün gördüysem
tanımasam bile gider “Ne oldu?Neden üzgünsün?”derim.

*Buraya başka bir gece evinden geldim ...

İcon :

Spoiler:
Rosalié Styx Dwight

Rosalié Styx Dwight

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 2:49 pm

Ünlü Değişimiii Very Happy
ekliysem iconu değiştir değilsem yaz bişeyler Smile
Eski adım: Rosalie Runway
Spoiler:
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 3:51 pm

Ünlü değişimiii !

~İconlar~

Alexa McGILL 2i1kuiw
Alexa McGILL 1zezbn

Alexa McGILL 123s2sz Alexa McGILL 2gy4qi8

Alexa McGILL 34gk7wh Alexa McGILL 24e6d15
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 9:12 pm

Ünlü & isim değişimi ..!

Avril Heidi Klum > Avril Lissa Hampton

Spoiler:

Ekli değilsem lejantımdan kişisel özelliklerime bakıp, kurguyu bulursun...
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 9:56 pm

ünlüm değiştiiiii

sende ekli değilsem beni ekle beni dışardan nasıl görüyosan ve benim
hakkımda ne düşünüyorsan onları yaz.

ekliysem resmimi değişş XDééé

İCONLAR

Alexa McGILL B4f29114Alexa McGILL 4e4fcd09Alexa McGILL B5024f56Alexa McGILL 30e9633f

Alexa McGILL Aab35500Alexa McGILL 119f210eAlexa McGILL 6dc0f4ccAlexa McGILL B8fc5b50

Alexa McGILL 0aeecacaAlexa McGILL Cd0b64beAlexa McGILL 82678748Alexa McGILL 07a7c617

Alexa McGILL 64d53532Alexa McGILL 8af15d44Alexa McGILL 62af556fAlexa McGILL 5df28726
Chanelle Peacock

Chanelle Peacock

Alexa McGILL Empty
MesajKonu: Geri: Alexa McGILL   Alexa McGILL Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 12:16 am

Kalona'danım, ama düşman olmak istemiyorum, bilmem sorun olur mu Razz
Kurguya uydur bişeyler. İcon imzamda var.
Sorun yoksa kendi lejantıma da ekliyorum?

Alexa McGILL
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki