House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben geldiiiiiim.

5 posters
YazarMesaj
Carolyn Lola Dumble

Carolyn Lola Dumble

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:11 am

Merhaba ben İrem. 13 yaşındayım -henüz- (:
19. Kasım.1996 doğumluyuumm. Umarım bu sitede eğlenirim çok çokk. Şimdiden hoşbldukk. Smile
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:29 pm

Hoşgeldin canım.Umarım sitemizde eğlenirsin ve bizi seversin.Ben Özge bu arada unuttum gidiyorum. Razz lol!
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:15 pm

Siteye hoşgeldin canım. Özgeye katılıyorum umarım siteyi ve bizleri seversin burda sıkılamazsın. Bu arada ben de Merve Ben geldiiiiiim. Icon_biggrin
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/forum.htm
Carolyn Lola Dumble

Carolyn Lola Dumble

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 7:58 pm

Memnun oldum lol!
Severrim szi şimdiden sevdim zaten king
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:37 am

Hoşgeldin canım bende Pınar =) eğleneceğini umuyorum canım.
Bende 8 kasım 1996 haha bende 14 üme giricem ama senden önce lol!
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Androméda Alondra McKenna

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:40 am

hoşgeldin canımm ben de sue ama ekin diyebilirsin (: bu arada ben sizden önce 14'üme girdimm Very Happy
Carolyn Lola Dumble

Carolyn Lola Dumble

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:47 am

Ohh yaşıtız desenize hepinizle. =D
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Nerden : Yaşın tutmaz. xD dedikten sonra lan ne kadar çok şey yazmışım upuzun olmuş yakında temizlim ben. =)

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 3:29 am

Ağlıcam ama şimdi!!!!!!!!!!!!Ben NİSAN da gircem. Ben geldiiiiiim. Icon_cry Ben geldiiiiiim. Icon_sad Ama iyiki koç burcuyum.Burcumu çoooook seviyorum.

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 3:32 am

Ağlama Özgecim kıyamam ben sana Ben geldiiiiiim. Herz
Carolyn Lola Dumble

Carolyn Lola Dumble

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 3:36 am

Özge sen ağlarsan benim halim duman. kasım. Very Happy Annem bir ay daha bekleseymiş 97li olacakmışım. :DD
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 3:42 am

Scarlett Dulcie Rugzo demiş ki:
Ağlama Özgecim kıyamam ben sana Ben geldiiiiiim. Herz

Saol cnm.(Mucx)

Evet öyle olcakmışsın. Ben geldiiiiiim. Icon_biggrin
Charlotte Carslien

Charlotte Carslien

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 3:57 am

Ooooooo maşşallah Ben geldiiiiiim. Kopfschuettel benim 27.02.1997 artık ben napiyim aranız da bilmiyorum Ben geldiiiiiim. Icon_rolleyes
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/forum.htm
London Sydney Quixie

London Sydney Quixie

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 4:05 am

Yalnız arkadaşlar konudan feci saptık.Bütün başlıklarda bunu yapıyoruz.Ya hiç alakası olmayan forum oyunları başlığı geyiğe döndü.
Carolyn Lola Dumble

Carolyn Lola Dumble

Ben geldiiiiiim. Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldiiiiiim.   Ben geldiiiiiim. Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 1:20 am

De yani bu konuda zaten tanışacak başka biri var mı bilmiyorum üyelerimiz konusunda ne konuşabilir ki başka geyik olacak mecbur ^^ xD

Ben geldiiiiiim.
1 sayfadaki 1 sayfası