House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gerçekler

2 posters
YazarMesaj
Sophia Meredith Darkness

Sophia Meredith Darkness

Gerçekler Empty
MesajKonu: Gerçekler   Gerçekler Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 1:14 am

Sophia düşünüyor düşünüyor Erin'in neden değiştiğini bulamıyordu.Erin sanki bu aralar bir şey söylemek istiyor ama söyleyemiyordu.Derslerde bile Sophia'ya dolu dolu bakıyordu.Sonunda Sophia dayanamayıp Erin'in yanına gitti çünkü bu düşünceler aklını bulandırmıştı.Sophia Erin'in yanına giderek"Neden bu aralar değiştin?Artık gözlerin bir başka bakıyor.Seni tanıyamıyorum."dedi."Bir şey yok tatlım.Sadece dersler biraz yoğun geliyor bana.O kadar."diyerek yanıt verdi Erin ama yalan söylüyordu.
Bu sözler Sophia'ya gerçekçi gelmiyordu.Erin'in yalan söylediğini bile bile ona inanmış gibi yapıyordu.Sophia okul çıkışında Erin'in yanına gidip"Birlikte gidelim mi?"dedi.
Erin"Tamam"deyince birlikte yürümeye başladılar.Yolda ikisinin de ağzından bir söz bile çıkmıyordu.Sophia konuşmak istiyordu.Yolu yarılamışlardı ki Sophia"Neden böyle yapıyorsun?Sanki çok önemli şeyler öğrendin ve bana da bunları söylemek istiyorsun.Doğru söyle benin hakkımda bir şey biliyor musun?Yeni ve ilginç bilgiler öğrendiğin kesin.Bunlar bilmek istiyorum."dedi."Evet doğru bir şeyler biliyorum ama sana söylemem için erken senin şu an mutlu bir hayatın var bunu bozmak istemiyorum.diyerek ekledi Erin.Sophia duyduklarına inanamamıştı.Nasıl bir şeydi ki bu hayatını bozaacaktı?Sophia çok önemli bir şey olduğunu anlamıştı.Sophia iç düşüncelerini dışa vurmak istiyordu.Bunu tek başına yapamazdı çünkü kendi kendine konuşursa deli olduğunu düşünürlerdi.Sophia eve vardığında kimsenin yüzüne bakmadan odasına çıktı.Yatağına oturdu.Gözlerinden yaş geliyordu ancak Sophia bu yaşı silmiyordu.Gittikçe gözyaşları arttı.Mavi gözlerinden yere düşen yaşlar küçük bir su birikintisi oluşturuyordu.Sophia eline bir bez alıp yeri silmeye başlamıştı.Biliyordu bunu şimdi yapması mantıksızdı.Bir yandan gözyaşları su birkintisini doldururken bir yandan da bezle siliyordu.Birden dışarıdan sesler gelmeye başladı.Sophia gülümsedi.Okula yeni başlayan 1.sınıflar kavga ediyorlardı.Sophia bağırdı"Hey!Kavga etmeyin.Kendinize zarar veriyorsunuz.Hadi gidin burdan!".Sophia'nın sinirleri çok bozulmuştu.Gürültüye dayanamıyordu.Aşağıya indi.Aşağıda annesi ile babası televizyon izliyordu.Sophia aşağı indiğinde karnının aç olduğunu farkedip mutfağa yöneldi.Mutfakta bir adet biftek yeyince kendini daha iyi hissetti.Tam annesi ile babasının yanına oturacaktı ki telefonunun sesini duydu.Odasına koştuğunda telefono çalmıyordu.Sophia telefona baktığında gizli numara ile biri aramıştı.Sophia ne olursa olsun o kişiyi aradı.Ancak kimse açmadı.
Sophia aşağı indiğinde karşısında Erin'i gördü.Erin Sophia'ya"Hadi dışarı çıkalım!"dedi.Sophia ilerledi ve dışarı çıktılar.İkisininde ağzını bıçak açmıyordu.Erin konuşmaya başladı."Bu gün söylediklerimden dolayı şaşkınsın biliyorum ama artık bu konu da konuşmak istemiyorum.Lütfen sen de bu konuyu açma."Sophia"Tamam"diyerek geçiştirdi.Erin ile sinema kapısına geldiler.Bir vampir filmine gittiler.Çıkıştı Erin"Sophia sen bir vampir olsaydın ne yapardın?"dedi.Sophia"Saçmalama kafan allak bullak olmuş senin."dedi.Sophia eve vardı.Kendini yorgun hissediyordu.Yatağına uzanıp filmi düşünmeye başladı.Uyuduğunda rüyasında Erin ve ailesi vampirdi ve ona kendisinin de vampir olduğunu söylüyorlardı.Sophia uyandı.Elini yüzünü yıkadı ve üstünü değiştirdi.Aşağı indiğinde karşısında Erin ve ailesi vardı.Sophia rüyam gerçek mi oluyor diye düşünüyordu.Erin koltuğa elini vurarak Sophia'nın yanına oturmasını söyledi.Sophia oturduğunda annesi başta olmak üzere herkes ona gerçekleri anlattı.Kendisinin,Erin've ailesinin birer vampir olduğu gibi gerçekler...
Sophia'nın rüyası gerçek olmuştu.Artık o bir vmpir olduğu gerçeğini öğrenmiş bir genç kızdı. Hayatının değişmeye başladığını o an anlayan Sophia gülümsedi. Bu sıkıcı hayattan kurtulacak, Gece'de kendisini yeniden bulacaktı. Ya da Sophia yanılıyordu. Hemde çok ...
__________________________________________________________________________________________________________________________

5. Sınıf olmak istiyorum Very Happy

En son Sophia Meredith Darkness tarafından Paz Nis. 11, 2010 7:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi (Sebep : Kısa olmuş ve yazım yanlışlarım vardı.)
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

Gerçekler Empty
MesajKonu: Geri: Gerçekler   Gerçekler Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 10:51 pm

55*
Aramıza hoşgeldin!
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com

Gerçekler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~ GERÇEKLER ~