House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lousie Bell Blakestry

+15
Fiona Rosalie Bathory
Rosalié Styx Dwight
Julié Clouid O'shéliâ
Leonard Chad Lefévre
Medeleine Lily Bryné
candy flora smile
Heaven Jack Night
Natalia Ellié O'rélia
Richelle Sierra Alkas
Angela Zoéy Queen
Avril Lissa Hampton
Victoria Adela Salvatore
Minerva Jane McGonagall
Rika Trixie Raquel
Lousie Bell Blakestry
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Lousie Bell Blakestry

Lousie Bell Blakestry

Lousie Bell Blakestry Empty
MesajKonu: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 12:34 am

~*~Lousie Bell Blakestry~*~

Lousie Bell Blakestry 4sm9ms

--FİZİKSEL ÖZELLİKLER--

*Orta boylu..
*Sarışın ama beni kahverengi veya siyahta görebilirsiniz (:
*Ela gözlüyümdür (:

Lousie Bell Blakestry 34s1j5u

--KİŞİSEL ÖZELLİKLER--

Sevecen biriyim..Eğlenceli,dürüst,sıcakkanlı....
Müzik herşeyim..Dinlemeyi,söylemeyi ve müzik ile dans etmeye bayılırım.
Gökkuşağı renklerini severim..Yani renkli ve çılgın giyinmeyi severim..Ama yeri gelince hanımhanımcık bir kız olabilirim..Yani siyahlar içindede görebilirsiniz..
İyi sır tutarım..Bana güvenebiliriniz..
Sizleri seviyorum dostlarımm.. =)

Lousie Bell Blakestry Iw3dol

--KÜÇÜK KIZKEN BEN--

Annem çok uslu bir kız olduğumu söyler..Sadece ihtiyaçlarımda rahatsız edermişim ..Onun dışında kendi çapımda.,halimde takılırmışım..Birde çok çalışkandım yahu..Kısacası usluu =))

Lousie Bell Blakestry Zlospi[/center]

--KARDEŞİM ve BEN--

İyiki o var..Onu çok özliycem ): Seni çok seviyorum canım benim

Lousie Bell Blakestry 55fia1

--Kedimm--

Adı Chief..Aynı adı gibi gönlümün şefi (:

Lousie Bell Blakestry 263wsd5

--İconlar--

Lousie Bell Blakestry 2w7pt38Lousie Bell Blakestry Bev7f8
Lousie Bell Blakestry 11uax6dLousie Bell Blakestry 330w9xf
Lousie Bell Blakestry 2053z45Lousie Bell Blakestry Eophj
Lousie Bell Blakestry 8y70ydLousie Bell Blakestry Eqw5sw

---İlişkiler---

Réchalle Lyssa MidNight

Lousie Bell Blakestry 35klv9s

O benim küçüklükten beri dostum..Ve kader bizi buradada birleştirdi ve ayrılmayada niyetimiz yok (: ama.. bide karanlık tarafında olmasan..

Leonard Chad Lefévre

Lousie Bell Blakestry 35l7rwhLousie Bell Blakestry Or6kd5

Gece evine ilk geldiğimde tartışmıştık ve beni çok kırmııştı.Daha sonralarda hiç konuşmadık ama bi gece geldi ve özür diledi..İşte şimdi o benim sevgilim..Ondan hoşlanıyorum ve ona güveniyorum..Umarım güvenimi sarsmaz..

Linya Eva Iceshimmer

Lousie Bell Blakestry O544ms

Eskiden çok iyiydik takii o karanlığa geçine kadar..Ona noldu anlamıyorum ama içindeki o iyilk onun asla yok olmayacak bende bunu biliyorum..Senin eski halini geri istiyorum canım

Victoria Adela Salvatore

Lousie Bell Blakestry 259wymt

Oda Kolonayı şeçti..Onuda çok seviyordum ve halada seviyorum.Onun içindeki iyiliğinde yok olmayacağını biliyorum ama bu onun farkında bile değill..Tatlım seninde eski halini istiyorum..

Rika Trixie Raquel

Lousie Bell Blakestry 10ooabb

İyi anlaşıyoruz ve eğleniyoruz.Onun karmaşık ve tatlı bir kız olduğunu düşünüyorumm ama yinede onu seviyorum =))

Amy Lee Linton

Lousie Bell Blakestry Faorxu

Onunla iyi anlaşıyoruz..Sevecen ve iyi kalpli biri..=))

Avril Lissa Hampton

Lousie Bell Blakestry 2zzqjgx

İyi biri..İyi anlaştığımızı düşünüyorum..Mutlu ve cana yakın =))

Hermione Jean Granger

Lousie Bell Blakestry Fy1fmq

Çok iyi anlaşıyoruz kafa dengi =) Seviyorum seni =))

Angela Zoéy Queen

Lousie Bell Blakestry Nvxm3b

Adaşım o benim ve iyi birkız..Onunla iyi anlaşıyoruz .Seviliyorsun canım

=))

Apple Layla Alkas

Lousie Bell Blakestry V5ifl5

Onunla iyi anlaşıyoruz..İlk başta çok şımarık olduğunu düşündüm ama sonradan çok sevdim onu..(:

Anna Kristall Snowy

Lousie Bell Blakestry 5utd1

Gece evinde çok sevilen ve popüler biridir. Hoş , zeki , eğlenceli ve çekici biri. Aramız da gayet iyi ...seviliyorsun canım (:

Heaven Jack Night

Lousie Bell Blakestry 21niqro

İyi biri..Arada yemekhanede falan takılırız

candy flora smile

Lousie Bell Blakestry Szy6qd

İyi bir kız ve aramız çok iyi..sende seviliyorsun canım..

Melanie Claire Littleton

Lousie Bell Blakestry 34q4dco

Onu çok seviyorum.Gece evine geldiğimde bana ablalık yaptı ve bana doğru yolu gösterdi..Teşekkürler (:..Aramızda gayet iyi..Onu seviyorumm (:

Medeleine Lily Bryné

Lousie Bell Blakestry Nn0ggz

Sessiz ve gizemli birisi. Çok çalışkan ve zekidir. Sezgilerinde kuvvetlidir. Mesela profösörlerin derse geç kalıp kalmamaları ve ya birisinin ne renk giymesi v.b gibi.. Aynı zamanda çokta güzel bir kız. Yanında kendimi mutlu hissediyorsum çünkü bana çok saygılı ve iyi davranıyor ve onu beni seviyorsun. Onunlayken asla sıkılmıyorsum. Ona olan güvenim sonsuz.

Richelle Sierra Clodiën

Lousie Bell Blakestry 20k23o5

gece evinin şımarık prensesi. Çevresi cok genş, okulda eski. Brandon Thomas'ın kız kardeşi. ukala ve fazla havalı . zeki ve bastan cıkartıcı. sevmedklerine dünyayı dar eder sevdklerine ise tüm benliği ile sahiplenr. Toprak elementnin sahibidir.onunla çok yakınız. baya sıkı arkadaşız.Seviliyorsun (:

Julié Clouid O'shéliâ

Lousie Bell Blakestry Hvv060

Çabuk sinirlenen, her zaman emir vermeye alışık, her zaman üstün, cesur olan bi kızdır.. Dış görünüş olarak tatlı durabilir ama içindeki nefreti dış görünüşündeki tatlılığa yansımaz. Dışı ne ise içi de o değildir!... Herkese karşı tavırları rahat ve umursamazdır. En değerli yanı; Zekası. Ama ondan önce mükemmelliyetçi yapısı ve kişisel görüşleri daha baskındır.Kısacası sevidğim ve beğendiğim biri (:

Fiona Rosalie Bathory

Lousie Bell Blakestry 2nlfgo0

İyi bir kız ve biz iyi anlaşıyoruz..Gördüğü kabusları onu tanıyınca anladım onun için gerçekten zor olmalı..Aşırı derecede kitap okumayı seviyor..Sende seviliyorsun canım (:

Minerva Jane McGonagall

Lousie Bell Blakestry 15fhn9l

Çok utangaç bir kişiliğe sahip (: Ama çok iyi bir kız..Tanıdığı yada tanımadğı olsun herkese selam verir ve üzgün olduğunu görürse neyi olduğunu sorar..Ve ayrıca çok çözümseldir Wink

Rosalié Anisha Runway

Lousie Bell Blakestry 2crom4x

Onunla pek muhabbetimiz yoktur ama onunlayken daha hiç sıkılmadım.Çok iyi bir kız..

Clemence Poésy jeckla

Lousie Bell Blakestry Ip7gnb

Clé..İlk zamanlarda onunla iyi değildik..Ama başına gelen son olay yüzünden şimdi onunla çok yakınız ve onun arkasındayım..Nyx bizi korusun canım ..

Sarah Guinevere Gloom

Lousie Bell Blakestry Wchelf

Oda çok iyi bir kız ve onunla gerçekten iyi anlaşıyoruz..Ona güvenmeye başladım ve iyi vakit geçiriyoruz..

En son Lousie Bell Blakestry tarafından Salı Mayıs 18, 2010 12:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 12:42 am

lol! ilk ben geldim lol!
beni ekle cnm icon imzamın altında kurgu:iyi anlaşıyoruz ve seni seviyorum sende beni seviyorsun benim karmaşık ama tatlı biri olduğumu düşünüyorsun bnde senin eğlenceli bir kız olduğunu düşünüyorum
Lousie Bell Blakestry

Lousie Bell Blakestry

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 1:06 am

Liste güncellendi canım..! Smile
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 1:25 am

Benide benide ekle tatlım =?) Lousie Bell Blakestry Lol icon lejantta
Victoria Adela Salvatore

Victoria Adela Salvatore

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 1:51 am

beni de ekleeee (:
kurguya uydur bişeyler, lejanttan da bakabilrsin.
iconlar da burda (:

Lousie Bell Blakestry AppearRihannatrlav4 Lousie Bell Blakestry AppearRihannatrlav2
Avril Lissa Hampton

Avril Lissa Hampton

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 8:42 pm

Eğer sende ekli değilsem :

Sevecen bir kzım. Gülüşümü seversin ve benimle konuşmak çok zevklidir.

Ekliysem :

Ünlü değişimi yaşadım Very Happy

Lousie Bell Blakestry Thtaylorswifticons33Lousie Bell Blakestry Thtaylorswifticons32 Lousie Bell Blakestry Thtaylorswifticons322
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org
Lousie Bell Blakestry

Lousie Bell Blakestry

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 11:52 pm

Hepiciğinizi ekledimm =)) lol!
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 2:14 am

hanii beenn Very Happy kurguyu sen belirle iyi anlaşıyoruz Wink Very Happy

Lousie Bell Blakestry B63d8b93Lousie Bell Blakestry 640163d0

Lousie Bell Blakestry 6f6fe15fLousie Bell Blakestry 52235e01

Lousie Bell Blakestry 8708e945Lousie Bell Blakestry 35bc3cf4

Lousie Bell Blakestry Eee3309cLousie Bell Blakestry Fa86911b

Lousie Bell Blakestry 6fcbf56cLousie Bell Blakestry F435bf49
Lousie Bell Blakestry

Lousie Bell Blakestry

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 1:01 am

Ekledim adaş =))
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 7:04 pm

adaşşşş ünlüm değştii daha onaylanmdı ama.. nese penelope mint Very Happy

iconlar

Lousie Bell Blakestry 98a5b9ecLousie Bell Blakestry A3e332f8

Lousie Bell Blakestry 6cbb744f

Lousie Bell Blakestry Db632512Lousie Bell Blakestry D6ac81a3
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 3:19 pm

ekle bakalım Smile
sımark ve fazla ukalayım. fakat yakınlarma karsı cok iyiyim. eger tanıma frsatın olursa .)
seni sevmli bulyrm

Spoiler:
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 6:35 pm

ünlü değişimi yeni iconlar imzamın altında bide ismimi değiştirdim kurguda ismim geçiyosa lüften onu da güncelle
Natalia Ellié O'rélia

Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 6:37 pm

Beni de ekle hayatım . Gece evinde çok sevilen ve popüler biriyim . Hoş , zeki , eğlenceli ve çekiciyim . Aramız da gayet iyi ...

Lousie Bell Blakestry ICONATOR_7c88ac0546d20ab7b9deeae088ed585b Lousie Bell Blakestry V-H-vanessa-anne-hudgens-10385892-100-100 Lousie Bell Blakestry Iconatord1779e81f85685d Lousie Bell Blakestry Vanessa-Icons-vanessa-anne-hudgens-170856_100_100 Lousie Bell Blakestry Babyv62

Lousie Bell Blakestry ICONATOR_55c1332d7ebeb4e529b22c53c2a99fea Lousie Bell Blakestry Va60 Lousie Bell Blakestry Vanessa1set6 Lousie Bell Blakestry Vavatar2 Lousie Bell Blakestry 00066tdh

Lousie Bell Blakestry Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10067247-100-100 Lousie Bell Blakestry 181_1187231904.100x100 Lousie Bell Blakestry Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10067207-100-100 Lousie Bell Blakestry Vanessa-Icons-vanessa-anne-hudgens-169971_100_100 Lousie Bell Blakestry Vanessa-Icons-vanessa-anne-hudgens-170834_100_100

Lousie Bell Blakestry Icon_100x100_27g%5B216%5D Lousie Bell Blakestry Vanessa-Hudgens-disney-channel-girls-6626258-100-100 Lousie Bell Blakestry Vanessa-Hudgens-100x100 Lousie Bell Blakestry 3382_100_100 Lousie Bell Blakestry Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10524946-100-100

Lousie Bell Blakestry Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10487524-100-100 Lousie Bell Blakestry Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10524895-100-100 Lousie Bell Blakestry Vanessa-vanessa-anne-hudgens-10446279-100-100 Lousie Bell Blakestry V-H-vanessa-anne-hudgens-10385890-100-100 Lousie Bell Blakestry Vanessa-Anne-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10487511-100-100

Lousie Bell Blakestry 106dhu9 Lousie Bell Blakestry Vanessa-Hudgens-vanessa-anne-hudgens-10803216-100-100 Lousie Bell Blakestry 2qk3wi8 Lousie Bell Blakestry Ir2t10 Lousie Bell Blakestry 28tgysn

Lousie Bell Blakestry 358yj42 Lousie Bell Blakestry 2lkpglc Lousie Bell Blakestry 2dl6tg2 Lousie Bell Blakestry Zn6bef Lousie Bell Blakestry Qn66b7
Heaven Jack Night

Heaven Jack Night

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 10:38 pm

İyi birisin . Arada yemekhanede falan takıldığımız olur ...

Spoiler:
candy flora smile

candy flora smile

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 12:02 am

benide eklersen sevinirim =))

kurgu sana kalmış dilediğini yaz...

Spoiler:
Medeleine Lily Bryné

Medeleine Lily Bryné

Nerden : Union-Kentucky-ABD (doğum) Grand Rapids-Michigan-ABD (şu an)

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 1:14 am

Canım ünlüm değişti. Adım da değişecek Medeleine Lily Bryné. İcon lejatta kusura bakma koyamadım.

Ünlüm ve adımla birlikte kurgumda değişti : Sessiz ve gizemli birisiyim. Çok çalışkan ve zekiyim. Sezgilerimde kuvvetlidir. Mesela profösörlerin derse geç kalıp kalmamaları ve ya birisinin ne renk giymesi v.b gibi.. Aynı zamanda çokta güzel bir kızım. Yanımda kendini mutlu hissediyorsun çünkü sana çok saygılı ve iyi davranıyorum beni seviyorsun. Benimleyken asla sıkılmıyorsun. Bana olan güvenin sonsuz.
Angela Zoéy Queen

Angela Zoéy Queen

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 11:04 pm

ünlü değişimiii

sende ekliysem iconu değiştir iconlar imzamın altında istediğini al Very Happy
ekli değilsem ekle benim hakkımda ne düşünüyosan onu yaz (:
Rika Trixie Raquel

Rika Trixie Raquel

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 2:16 am

benide ekle icon imzamın altında kurguya yaz birşeyler Very Happy
Richelle Sierra Alkas

Richelle Sierra Alkas

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 6:40 pm

ekle bakalım.)
gece evinin şımarık prensesym. Çevrem cok genş, okulda eskiyim. Brandon Thomas'ın kız kardeşym. ukala ve fazla havalıyım. gördgn gbi zeki ve bastan cıkartıcıyım. sevmedklerime dünyayı dar ederim, sevdklermi ise tüm benliğimle sahiplenrm. Toprak elementnin sahibiyim vs vs .) sennle çok yakınız. baya sıkı arkadaşız vs güzel bsyler ekle .)

NOT: Lejantımın taklit edildiğini gördüm. İsmini burdan vermiyorum fakat, ben bu kurguyu çok önceden yazdım güzelim, en yakın zamanda düzeltmen dileğiyle.
imza '' GerçeK ŞımarıK ''
.)

Spoiler:
http://chosensacademy.yetkinforum.com
Lousie Bell Blakestry

Lousie Bell Blakestry

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 2:14 am

Medeleine Lily Bryné demiş ki:
Canım ünlüm değişti. Adım da değişecek Medeleine Lily Bryné. İcon lejatta kusura bakma koyamadım.

Ünlüm ve adımla birlikte kurgumda değişti : Sessiz ve gizemli birisiyim. Çok çalışkan ve zekiyim. Sezgilerimde kuvvetlidir. Mesela profösörlerin derse geç kalıp kalmamaları ve ya birisinin ne renk giymesi v.b gibi.. Aynı zamanda çokta güzel bir kızım. Yanımda kendini mutlu hissediyorsun çünkü sana çok saygılı ve iyi davranıyorum beni seviyorsun. Benimleyken asla sıkılmıyorsun. Bana olan güvenin sonsuz.

Eski adın neydi? daha doğrusu benim lejantta adın varmı tatlım??
Lousie Bell Blakestry

Lousie Bell Blakestry

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 2:14 am

Liste Güncellendi
Leonard Chad Lefévre

Leonard Chad Lefévre

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 3:16 am

Lousie Bell Blakestry Ofu836 Lousie Bell Blakestry Rv935h

aa ekle bakalım biliyosun yeri Smile
Julié Clouid O'shéliâ

Julié Clouid O'shéliâ

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 9:02 pm

https://houseofnightseries.yetkin-forum.com/lejant-f30/julieclouido-shelia-t443.htm

Lejantıma bakarak karakteristik özelliklerimi ve kurgumu görebilirsin.
Ona göre eklersin.
İconlar;

Lousie Bell Blakestry Eil7c0Lousie Bell Blakestry Qq1iiqLousie Bell Blakestry 5zk32r

Lousie Bell Blakestry F3rr0jLousie Bell Blakestry 2cpz5nnLousie Bell Blakestry 51sltc
Lousie Bell Blakestry 2pzh45sLousie Bell Blakestry 2zgaes0Lousie Bell Blakestry 2w6rw1s
Rosalié Styx Dwight

Rosalié Styx Dwight

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 12:05 am

ekle Wink
kurguyu hakkımda düşündüklerini yaz
iconlar Lousie Bell Blakestry 151ariLousie Bell Blakestry 6832ari2Lousie Bell Blakestry 6635ari3Lousie Bell Blakestry 7032ari4*Lousie Bell Blakestry 1345ari5
Lousie Bell Blakestry 1861ari6*
Fiona Rosalie Bathory

Fiona Rosalie Bathory

MesajKonu: Geri: Lousie Bell Blakestry   Lousie Bell Blakestry Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 12:44 am

Benide ekle Smile
Odanda BEN YAPMADIM oynamıştık Very Happy
İcon lejantta.

Lousie Bell Blakestry
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki