House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chad Cody McDonald

2 posters
YazarMesaj
Cloré Miké Bluré

Cloré Miké Bluré

Chad Cody McDonald Empty
MesajKonu: Chad Cody McDonald   Chad Cody McDonald Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 2:22 am

Cody sarışın uzun saçlı normal boyda normal kiloda ve sakin bir çocuktu…
Ailesi tek kelimeyle zengindi ve ona her zaman maddi ve manevi yönden destek verirdi.Ama son zamanlarda Cody onları hiç takmıyordu ; ailesi Cody’nin böyle davranmasına aldırmıyor onunla daha fazla ilgileniyordu..Bu da Cody’i sinir ediyor bu yüzde her gün okula gidiyor giderken de kendi bulduğu tenha ve dar bir sokaktan gidiyordu ; bu sokakta genelde sadece kendisi olduğundan daha fazla düşünme imkanı buluyordu…Ama okula gitmesinin bir nedeni daha vardı…
Lise 3.Sınıf’lardan Lily….
Ondan çok ama çok hoşlanıyordu.Hem onla komşuydu bu yüzden bazen ona komşu kızı diyordu bu da Lily’i güldürüyordu..Kız sarı ve uzun saçlıydı…Saçları Rapunzel kadar güzel ve gözleri….Gözleri her şeyden güzeldi….Yeşil gözleri bir çimen gibi gözüne yayılmıştı ; sanki.. Cody Lily’nin gözlerine bakınca sanki o çayırlarda beraber koşuklarını görür gibi oluyordu…Ve kızdan daha fazla hoşlanıyordu….
Ama bir sorunu vardı; kızla ne zaman konuşmaya başlasa ne diyeceğini şaşırıyor ve dili dolanıyordu ve saçma sapan şeylerden bahsetmeye başlıyordu.…Bu da ona hiçbir zaman çıkma teklif edemeyeceği anlamını taşıyor gibi geliyordu…

Bir gün yine Cody uzun yolu tercih etmişti...Bu gün sınavı vardı ve sınava hiç çalışamamıştı ; çünkü bütün gece Lily’nin yatışını beklemişti..
Yolda kendini azarlaya azarlaya yürürken…’’Pat’’ Bi anda kendini yerde buldu…
‘’Ya neden bu aralar kimse önüne bakmaz ?’’ diye bağrındı kendi kitaplarını toplarken..
Kız ’’Ö-özür dilerim bugün sınavım varda…’’ derken kafasını kaldırırken..
Cody bu sesi tanıyordu..Kafasını kaldırdığında ise emin olmuştu.Bu Komşu Kızıydı.Onun burada ne işi vardı ve bu sokağı nasıl veya nerden öğrenmişti..Bu soruları sormaya çalıştı ama ağzından çıkan sözcükler şunlar oldu:
‘’Özür dilerim Lily senin olduğunu görmedim yoksa hiç böyle bağırır mıydım sana?’’ ardından hemen ’’tabi ki hayır bağırmazdım.’’ Olamaz dedi içinden..Yine saçmalamaya başlamıştı gerçekten de bu gidişle kıza tek kelime dahir soramayacaktı… Lily konuşmasını kesti…
‘’Hey…Hey…Cody..Sakin ol…tamam..anladım..’’ Biraz bekledikten sonra
‘’Tekrardan özür dilerim...’’
‘’Önemli değil…Benim okula yetişmem lazım Biliyorsun bugün sınavımız var ve galiba sizinde var…Okulda görüşürüz..’’ dedi ve sakin ve biraz da hüzünlü arkasına döndü yavaş yavaş yürümeye başladı..
Ne yapıyordu..Onu durdurmalı ve sadece ikisinin olduğu bu sokakta ona ondan ne kadar hoşlandığını açıklamalıydı..Arkasından bağırdı ve yanına kadar koştu:
‘’Hey..Lily..Beni bekle..Sana söylemem gereken bazı şeyler var..’’ diye bağrınırken Lily aniden durdu ve Cody’e doğru döndü..
‘’Efendim Cody? Bana bir şey söyleyeceksin galiba?’’ dedi narin narin..
‘’Şey..Evet..Nası diyeceğimi bilmiyorum ama demeliyim..’’
‘’Neymiş bakalım bu kadar önemli şey?’’ demişti gülümseyerek
‘’Şey….Sen….Ben…Beraber..’’ Cody cümlesini tamamlamaya çalışırken
‘’Evet ! Evet seninle çıkarım Cody…Hele şükür sordun...Hiç sormayacaksın sanmıştım…Her gece camımdan gecenin geç saatlerine kadar benim yatmamı beklediğini biliyordum…Her gün okulda bana nasıl baktığını da gördüm…Ve bende sana bir o kadar svgiyle gülümseyerek bakmıştım ve işte gördün mü çıkıyoruz..’’
Cody duyduklarına da gördüklerine de inanamamıştı ve öylece kalmıştı Lily bi an kendini Cody^nin kollarına attı ve bir ses duydular :
Chad CodyMcDonald
Gece seni seçti; ölümün doğuşun olacak
Gece'nin tatlı sesine kulak ver.
Kaderin seni Gece Evi'nde bekleyecek

Lily ağlıyordu…..Cody'de ağlamamak için kendini zor tutuyordu..
‘’Lily hayatım biliyorum..Çok üzüldün ama kader bu…Ben seni hiçbir zaman unutmayacağım..Sakın kendini üzme ben şimdi gidiyorum…Kendine iyi bak..’’ dedi bu acı sahneyi uzatmak istememişti , arkasından Lily’nin hıçkırarak ağladığını duydu..Köşeyi döndükten sonra durdu ve o da hüngür hüngür ağlamaya başladı..Hayallerinin kızında ağlamak yanlıştı o yüzden ondan uzakta ağlamak istemişti….
Ama ona asıl zor gelen tam Hayallerinin Kızıyla çıkmaya başlamışken işaretlenmesiydi ; belki de artık onu hiçbir zaman göremeyecekti….

6.Sınıf olmak istiyorum..
Androméda Alondra McKenna

Androméda Alondra McKenna

Chad Cody McDonald Empty
MesajKonu: Geri: Chad Cody McDonald   Chad Cody McDonald Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 2:03 am

70*
Yorum için Pm.den irtibata gecebilirsiniz.
Rütbeniz veriliyor...

Chad Cody McDonald
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chad Christopher Cooper