House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir)

3 posters
YazarMesaj
Réchalle Atalanté Okéféra

Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir) Empty
MesajKonu: Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir)   Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir) Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 1:56 am

Böcümm sana çok teşeekkür ederim Macy=Ayıışığ=Böcümm
neden teşekkür ettiğimi sorarsanız eğer sizde farkkettiyseniz xD 2-3
günden beri siteye giremiyodum hesabımda bir sorun vardı ve dolayısıyla adminlerede ulaşamıyodumm işte tam bu sırada Böcümm bnm bütün bunalım mesajlarıma katlanıp adminlere ulaştı ve hasabımı düzelttiler..
Saol böcümm ..
Ayrıca Pınar sanada çooook teşekkürler...
Androméda Alondra McKenna

Androméda Alondra McKenna

MesajKonu: Geri: Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir)   Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir) Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:00 am

Ben cahil admin olarak yapamadım bir şey Sad
Ben halletcektim ama dedim ya cahilim bu konuda daha alışamadım Sad

MesajKonu: Geri: Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir)   Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir) Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:09 am

Jacquelie Alondra McKenna demiş ki:
Ben cahil admin olarak yapamadım bir şey Sad
Ben halletcektim ama dedim ya cahilim bu konuda daha alışamadım Sad

Ah! Hayr sen böyle düşün diye yazmadım bn buraya ..
Kendinede haksızlık etme bn sadace sana tam bilgi vermedim sorunun nasıl hallolucağını biliyodum ve arkadaşta saolsun Pınar'a iletti hepsini
bu kadar .. I love you
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

Nerden : Anadoludan kop gel düz git... Ankarayı geç sağdan... İstanbulun biraz yukarısı...xD

MesajKonu: Geri: Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir)   Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir) Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:31 am

Böcüm önemsiz... xD
Aslında bu iş daha erken hallelurdu ama ben yine marifetimi gösterip unuttum... Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir) Icon_redface

MesajKonu: Geri: Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir)   Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir) Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:33 am

Macy Bertoluna demiş ki:
Böcüm önemsiz... xD
Aslında bu iş daha erken hallelurdu ama ben yine marifetimi gösterip unuttum... Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir) Icon_redface
ahh! kızdırıyosunz beni bn sadece herkez görsün yardımlarınızı die yazdım buraya Razz
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

Nerden : Anadoludan kop gel düz git... Ankarayı geç sağdan... İstanbulun biraz yukarısı...xD

MesajKonu: Geri: Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir)   Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir) Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:34 am

Rechalle Lyssa MidNight demiş ki:
Macy Bertoluna demiş ki:
Böcüm önemsiz... xD
ahh! kızdırıyosunz beni bn sadece herkez görsün yardımlarınızı die yazdım buraya Razz

Gerek yoktu ama... Smile

Birilerine teşekkür borçluyumm..(umarım yanlış yer değildir)
1 sayfadaki 1 sayfası