House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
House Of Night Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Evinin Karanlık Dünyasına Ho

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geçmiş Olsun! :D

5 posters
YazarMesaj
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

Geçmiş Olsun! :D Empty
MesajKonu: Geçmiş Olsun! :D   Geçmiş Olsun! :D Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 12:30 am

Sitemizdeki sevgili Gs'li kardeşlerimize kendi sahalarında yenildikleri için geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum Very Happy
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Minerva Jane McGonagall

Minerva Jane McGonagall

MesajKonu: Geri: Geçmiş Olsun! :D   Geçmiş Olsun! :D Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 12:40 am

Aynen =) geçmiş olsunnn =)=)=)
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

Nerden : Anadoludan kop gel düz git... Ankarayı geç sağdan... İstanbulun biraz yukarısı...xD

MesajKonu: Geri: Geçmiş Olsun! :D   Geçmiş Olsun! :D Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 12:41 am

Çok saol canom... Smile fanatik değilimdir ama hiçkimsenin burada yanlış kelimeler sarf etmeden bu başlığa açıklama yazıcağını ummmuyorum. O yüzden ilk karşılama benden.
Bu acılı günümüzdde bizi düşündüğün için çok saol... Smile
Victoria Emily Kerr

Victoria Emily Kerr

MesajKonu: Geri: Geçmiş Olsun! :D   Geçmiş Olsun! :D Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 1:08 am

Ne demek hayatım vazifem Very Happy
https://houseofnightseries.yetkin-forum.com
Alyssa Jade Poe

Alyssa Jade Poe

MesajKonu: Geri: Geçmiş Olsun! :D   Geçmiş Olsun! :D Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 1:27 am

Macy Bertoluna demiş ki:
Çok saol canom... Smile fanatik değilimdir ama hiçkimsenin burada yanlış kelimeler sarf etmeden bu başlığa açıklama yazıcağını ummmuyorum. O yüzden ilk karşılama benden.

neden herkes bugün bana bunu imalı şekilde soruyor diye merak etmiştim. Tabi antifenerliler benim imdadımama yetişti. Çok fazla fanatik olmadığımdan maçı bile izlemeye gerek duymadım ama sözde GS'liyim ve bi arkadaşla diyalog
(G-Görkem fenerlisi Y: Sözde fanatik Cimbomlu K:Kaan antifenerli arkidaş)
G:Geçmiş olsun Yağmur Hanım...
Y:Ha..?
G.Diyorumki maç diyorum galatasaray diyorum..fenerbahçe diyorum... Hey diyorum. Büyük geçmiş olsun.
Y:Hıı? (yine ben hiç bir şeyi anlamadım tabii)
K: Sus be! Kırk yılda bir kupa aldınız hava mı atıyorsun! .... (ardından küfürler-bağrışlar-tezahüratlar)

Başka arkadaşlarla geçen küfürlü-kavgalı diyaloglara gerek duymuyorum çünkü bayaa bi sansürlü kelime var Very Happy

Düşünüyorumda bu saf kardeşlerime geçmiş olsun. Yalnız orda ben oynasaydım yandınız siz oğlum xD

Kaan demiş ki:
40 yılın başı bir yendiniz. Hemen uçtunuz bakiiyirim.
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

Nerden : Anadoludan kop gel düz git... Ankarayı geç sağdan... İstanbulun biraz yukarısı...xD

MesajKonu: Geri: Geçmiş Olsun! :D   Geçmiş Olsun! :D Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 1:31 am

Mischa Jane Wagdelans demiş ki:
Macy Bertoluna demiş ki:

neden herkes bugün bana bunu imalı şekilde soruyor diye merak etmiştim. Tabi antifenerliler benim imdadımama yetişti. Çok fazla fanatik olmadığımdan maçı bile izlemeye gerek duymadım ama sözde GS'liyim ve bi arkadaşla diyalog
(G-Görkem fenerlisi Y: Sözde fanatik Cimbomlu K:Kaan antifenerli arkidaş)
G:Geçmiş olsun Yağmur Hanım...
Y:Ha..?
G.Diyorumki maç diyorum galatasaray diyorum..fenerbahçe diyorum... Hey diyorum. Büyük geçmiş olsun.
Y:Hıı? (yine ben hiç bir şeyi anlamadım tabii)
K: Sus be! Kırk yılda bir kupa aldınız hava mı atıyorsun! .... (ardından küfürler-bağrışlar-tezahüratlar)

Başka arkadaşlarla geçen küfürlü-kavgalı diyaloglara gerek duymuyorum çünkü bayaa bi sansürlü kelime var Very Happy

Düşünüyorumda bu saf kardeşlerime geçmiş olsun. Yalnız orda ben oynasaydım yandınız siz oğlum xD

Kaan demiş ki:
40 yılın başı bir yendiniz. Hemen uçtunuz bakiiyirim.

Bende baçı izledemim... Dün biri hangi takımı tutuyon diye sordu...
-bende konu buraya nasıl gedi dedim
-oda gs le fb nin maçı var bu gün dedi
-bende haa...
XD izlemedim. Pekte umrumda değil ...
Réchalle Atalanté Okéféra

MesajKonu: Geri: Geçmiş Olsun! :D   Geçmiş Olsun! :D Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 1:33 am

Ahh !!

..Geçmiş olsun..!!

En son Rechalle Lyssa MidNight tarafından Salı Mart 30, 2010 1:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

MesajKonu: Geri: Geçmiş Olsun! :D   Geçmiş Olsun! :D Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 1:38 am

Rechalle Lyssa MidNight demiş ki:
Ahh !!
İtinayla aslan terbiye edeilir başvuru : herhangi bir FENERBEHÇELİ..

sakın kavga felan çıkartmaya çalıştığımı sanmayın ..
bn sadece düşüncelerimi söyledimm
Geçmiş olsun..!!

Söylediklerin düşünceden çok fenerin reklam slagonu gibi olmuş... Ama herneyse ve saol...

MesajKonu: Geri: Geçmiş Olsun! :D   Geçmiş Olsun! :D Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 1:47 am

Macy Bertoluna demiş ki:
Ahh !!

Geçmiş olsun..!!

Söylediklerin düşünceden çok fenerin reklam slagonu gibi olmuş... Ama herneyse ve saol...

Tamam böcüm kızma değiştiririz xD
Macy Bertoluna

Macy Bertoluna

MesajKonu: Geri: Geçmiş Olsun! :D   Geçmiş Olsun! :D Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 1:49 am

Macy Bertoluna demiş ki:
Ahh !!

Geçmiş olsun..!!

Tamam böcüm kızma değiştiririz xD

kızmak?
değiştir mek?
ah hayır... Bunları değiştirmen için yazmadım. Bir şeyi yapman için zorlamıyorum. Paylaşım yeri ve herkez düşüncelerini paylaşır....
Ve...Ve... Hayır kızmak falan yok böcüm... Smile

Geçmiş Olsun! :D
1 sayfadaki 1 sayfası